DJ MARYAS ,Rap Dunyasi,Sagopa Kajmer, Norm Ender, Ceza, Spor Haberleri Galatasaray,Fenerbahce,Besiktas,Transfer Gundemi Guncel haberler,Oyun indir Caunter Strike 1 6,Msn,Program Yamaları,Film izle,Dizi izle
DJ MARYAS ,Rap Dunyasi,Sagopa Kajmer, Norm Ender, Ceza, Spor Haberleri Galatasaray,Fenerbahce,Besiktas,Transfer Gundemi Guncel haberler,Oyun indir Caunter Strike 1 6,Msn,Program Yamaları,Film izle,Dizi izle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Günlük İddaa Kuponları Canlı Mac İzleme Merkezi

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya.. Muzik10  Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya.. Tv10    Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap    

Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya..

YazarMesaj
İmperiaL
Vip Uye
Vip Uye
İmperiaL

Erkek
Web Sitesi :
ßunaLım :
Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya.. Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya.. Right_bar_bleue

Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya.. Empty
MesajKonu: Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya..   Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya.. EmptyPtsi Mayıs 26, 2008 6:28 pm

Tüm Herkez Okusun ! ! ! 1.Soru [ Hackerlerin Dikkatine ] Şimdi Sanal Üzer'i Büsürü Hacker Var Bunlar'ın Elbet'e Bir Amacı Vardır Ama Lakin Bunlar'ı Çoğu Birbirilerine Düşman Hepimiz Türküz Kürdüz Ayrımcılık Yapıyorlar Türk Türk'e Basıyor, Kürd Kürd'e Basıyor, Türk Kürd'e Basıyor, Kürd Türk'e Basıyor Yani NedenKi Basıyorsunuz Hepimiz Hz. Adem'in Oğulları Değil Miyiz ? Anamız Hz. Hava DeğiL Mi ? Sizin Yaptığınız Nedir ? Yani Hack Diyorsunuz Buna Unutmayın Herkez Hack Yapabilir.Ama Neden Bir Gün Ülkenizin Durumuna Bakmıyorsunuz Çıkın Dışar'ıya 1 Dk Çevreniz'i Gezin Bakın Neler Oluyor Siz Ülkemiz İçin Bişey Yapalım Demiyorsunuz.Ancak Birbirinize İndex Msn Hack Web Hack Program Yazma Web Satış Yapmak ... Bunlar Boş İşler The Karan Diye Hacker Gitti Recep Tayyip Erdoğan'ın Web Sitesini Hack Yaptı Uyarı Attı Erdoğan'a Dedi Ki; Erdoğan Onu Şunu Bırak Ülkenin Sorunlarına Bak Adam'ın Yaptığı Güzel Hack'i.Siz İse Kendinizi Bitiyorsunuz Arkadaşlar Yanlış Yapıyorsunuz Neden Ki Ülkemiz İçin Güvenliklerin'i Korumuyorsunuz İslam İçin Bişeyler Yapmıyorsunuz Hackerliğin'izi Güzel Şeyler'e Kullanın. Şimdi Size Yazdıklar'ım Komik Gelebilir Kendi Düşüncelerim'i Yazdım. Eğer Ki Yok Bu Yazıyı Yazan Kişi Boş Diyorsanız Alın Size Ftp Şifrem'i Vereyim Basın Sitem'i Eliniz'e Ne Geçecek Avrupadak'i Hackerler T.C'nin Bilgiler'ine Sızıyor Devlet Güvenlik Sorumlar'ı Müdahel'e Edemiyor.Ama Unutmayın T.C Çok Hacker Hepsinin Yapabilecekleri Çok Onlar Ancak Kendiler'ine Zarar Verir. Bakın T.C'nin Hacker'i Tanıtması Şöyledir; 'nda pek çok üstat (“hacker”) tanımlaması bulunmaktadır. Bunlar genellikle kod üstatlarını teknik beceri sahibi, problem çözmeden zevk alan ve sınırları aşan kişiler olarak tanımlarlar. Eğer nasıl üstat olunacağını öğrenmek istiyorsanız, bu tanımlardan sadece iki tanesi ilgi sahamızda olacaktır. Uzman programcılar ve ağ sihirbazlarının, ilk zaman paylaşımlı mini bilgisayarlara ve en eski ARPAnet deneylerine kadar uzanan onlarca yıllık bir toplulukları ve ortak bir kültürleri vardır. “üstat” (“hacker”) kavramını bu kültürün üyeleri ortaya çıkarmışlardır. İnternet'i kuran, üstatlardır. Unix işletim sistemini bugünkü haline getirenler, üstatlardır. Halen Usenet'i çalışır halde tutanlar, üstatlardır. Webi ayakta tutanlar, üstatlardır. Eğer bu kültürün bir parçasıysanız, bu kültüre katkıda bulunduysanız ve insanlar sizin kim olduğunuzu biliyor ve size “üstat” diye hitap ediyorsa, siz bir üstatsınız. Üstatlık sadece yazılım konusu ile sınırlı değildir. Üstat düşünce yapısını elektronik veya müzik gibi diğer şeylere uygulayan insanlar vardır. Herhangi bir bilim veya sanat dalının en üst seviyelerinde de bunu görebilirsiniz. Yazılım üstatları farklı konularda çalışan bu yakın ruhları tanır ve onlara da üstat diyebilirler. Bazıları, üstatlık doğasının üstatların yaptığı işlerden bağımsız soyut bir kavram olduğunu iddia ederler. Ama bu belgede yazılım üstatlarının nitelikleri, yaklaşım tarzları ve üstat kavramını oluşturan kültürün gelenekleri üzerinde odaklanacağız. Kendilerine üstat (“hacker”) diyen ama gerçekte üstat olmayan bir grup daha vardır. Bunlar (genellikle genç erkeklerden oluşurlar) bilgisayar sistemlerini bozan ve telefon sistemini izinsiz kullanan insanlardır. Gerçek üstatlar bunlara “korsan” ("cracker") der ve onlarla muhatap bile olmak istemezler. Gerçek üstatlar, korsanların genellikle tembel, sorumsuz ve güvenilmez olduklarını ve çok da zeki olmadıklarını düşünürler. Nasıl arabaları düz kontakt ile çalıştırmak sizi otomotiv mühendisi yapmıyorsa, güvenlik sistemini kırmak da sizi üstat yapmaz. Maalesef birçok gazeteci ve yazar, “üstat” (“hacker”) kelimesini korsanları (“cracker”) da içine alacak şekilde kullanıyor ve büyük bir yanılgıya düşüyorlar. Temel fark şudur: üstat birşeyler yapar, korsanlar ise bunları bozar. Eğer üstat olmak istiyorsanız okumaya devam edin . Eğer korsan olmak istiyorsanız, gidin alt2600 haber grubunu okuyun ve düşündüğünüz kadar zeki olmadığınızı anladığınızda kafanızı oraya buraya vurmaya hazır olun. Korsanlar hakkında tüm söyleyeceklerim bunlar. Www.Google.Com.Tr Bakın Hacker'in Anlamını Öğrenin.Adam DiyorKi Hacker Kendin'e Zarar Veren Değil Ülkesi İçin Bişey Yapanlardır.Yani Kısacası Bu Konuşmayı İstiyorsanız Dalgay'a Alın İstiyorsanız Ciddi'ye Alın Ama Unutmayın Ki Her İnsan Yaptıklarıyla Sorgulanacaktır... 2.Soru [ Eğitim Sorun'u ] Eğitim, yurtdışında yaşayan Türk toplumunun en büyük sorunlarından birisi. Türk öğrenciler okullarda gereken başarıyı maalasef gösteremiyorlar, üniversiteye başlayan ve bitiren türk ögrenci sayısı yetersiz, yetişmiş Avukatlar, hakimler, doktorlar, öğretmenler maalesef yok denecek kadar az. Son yıllar ilerlemeler kaydedilsede, sorun tamamen aşılmış değil. İstatistikler Türk çocukların okuldaki başarı oranlarınin sadece yerli çocuklarla değil, aynı zamanda diğer yabancı çocuklarla karşılaştırıldığında da oldukça düşük olduğunu gösteriyor. Almanyada en ileri düzeydeki eğitim içın çocukları yetiştiren gymnasıumlara Türk çocuklarının katılma oranı, Almanların beşte 1’i civarında. Almanyada 30 000 civarında türk çoçuğu “Sonderschule” denilen özürlüler okuluna gidiyor. Bu çocuklar, öğrenme özürlü oldukları için değil, yeterince Almanca bilmedikleri için, normal okullara gidemiyorlar, gönderilmiyorlar. Fransada yapılan bir araştırmaya göre1), fransız gençlerin %35’i üniversite veya yüksek okul mezunu. Bu oran araplarda %22, portekizlerde %27 iken, türklerde maalesef %6’ya düşüyor. Sorunun nedenleri Türk toplumunun içinde bulunduğu bu durumun başlıca nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz : Eğitime gerekli değerin verilmemesi Dil Sorunu Ailelerin okullarla ilgilenmemeleri Yanlış Bölüm seçme Özgüven eksikliği Eğitime gerekli değerin verilmemesi Türk aileler ve gençler eğitime gerekli değeri vermiyorlar. Ailelerin ve Gençlerin hedefleri arasinda üniversite eğitimi yok, üniversite okumayı gerektirmeyen meslekler (veya işşizlik aylığı) tek hedef olarak görülüyor. Avrupada yaşayan vatandaşlarımızla ilgili Berlin, Hamburg, Frankfurt, Münih, Paris ve Londra’da yapılan araştırmaya göre çocuklarının yüzde 87’si okumak istemiyor. Gençler okumaktan çok para kazanmaya önem veriyorlar; devlet güvencesine güvenerek, günlük yaşamını sürdürmeye çalışıyor, uzun vadeli projeler yapmıyorlar. Erken yaşta iş hayatina atilma isteği gençleri eğitimden uzaklaştırıyor. Gençler arasında yapılan bir başka araştırmaya göre gençlerimizin yüzde 59’u okumak önemli değil para kazanmak önemlidir diyor. Dil Sorunu Çocuklar anaokuluna ve ilk okula başlarken dil sorunu yaşıyorlar. Öğretmenleri ve dersleri anlamakda zorluk çekiyorlar. Kendilerini anlatamadıkları için derslerde aktif olamıyorlar. Dil sorunu öğrencilerimizi liseye ve eğer gidebilirse üniversiteye kadar takip ediyor. Diğer öğrencilere göre çocuklar okula dezavantajlı başlıyor ve dezavantajlı devam ediyorlar. Çocuklar ne kadar zeki olursa olsun bu durum başarılarını etkiliyor, haketdikleri okullara gidemiyorlar, gönderilmiyorlar. Ailelerin okullarla ilgilenmemeleri Aileler çocukların okuluyla ve eğitimiyle gerektiği gibi ilgilenmiyorlar ve onları yönlendirmiyorlar. Ailelerin çocuklarının okuldaki durumlarından, hangi bölüme gitdiklerinden haberleri yok. Çocuklar kendi başlarina okul ve bölüm seçebiliyor, üniversitede başarılı olabilecek öğrenciler meslek dersleri bölümlerine yönelebiliyorlar. Yanlış Bölüm seçme Gençlerimiz, üniversiteye girerken bölüm seçmede zorlanıyorlar ve hata yapabiliyorlar. Seçtiği bölüm mesela Kapasitesinin üstünde Kapasitesinin altında Hiç sevmediği bir bölüm veya bir meslek olabiliyor. Özgüven eksikliği Aileler ve Gençler, üniversitelerde veya normal ortaokul ve liselerde başarılı olmanın çok zor olduğunu düşünüyorlar. Gençlerimiz ortaokul ve lisede yaşanan küçük bir zorlukda meslek okullarına yöneliyorlar. Arkadaşlar Google.Com.Tr Verdiği Bilgilerdir Bunlar. Bende Kendi Düşüncelerimi Aktarıyorum.Evet Arkadaşlar Bizim Ülkemizin Bir Sorunuda Eğitimdir.Kendim Doğuluyum Diyarbakır Merkez'de Kalıyorum 2 Yıl Okul'a Gitmedim Maddi Durumda Yani İlk Okulda Ne Maddi Durum Olur Diyorsanız O Değil ? Aile Maddi Durum Devlet 2oo5 Yıllarında Eğitim İçin Büsürü Kampanyanlar Başlattı Ama Ancak Bu Eğitim Kampanya Süresi 2 Yıl Sürdü 2oo7 Yılında Durdular.Baş Örtüsü Herkezin Derdi Oldu Ya Kardeş Neden Baş Örtüsüyle Uğraşıyorsun. Gözünü Aç Bak Ülken'e Ülkenin Şimdi Baş Örtüsüyle Mi Uğraşsın Yoksa Halkın Sorunlarıy'la Ama Lakin Fakat Bizim Halkımızı Bunu Bilmiyor. Devletin Başka Görev'i Yok Dur Canımız Sıkılıyor Diyorlar Adamlar Kafadan Baş Örtüsü Konusunu Piyasaya Atıyorlar Ne Yazık Ki Bizim Halk'ta Hemen Kanıyor UYAN UYAN UYAN UYAN UYAN Halk Devlet Öyle Yapıyorki Gerginlik Çıksın Adamlar Ülkenin Sorunlar'ı İle Uğraşmıyor.Neden Recep Tayyip Erdoğan'ın Oğlu Özel Okulda Okuyor Biz İse Devlet Parasız Okulda Okuyoruz.Neden'i Ben Söylüyorum Aramızda Fark Mı Var Hayır ! Fark Yok Ama Ne Yapalım Ülkemiz Öyle Ülke Ki Ayrımcılığın Tam Yeridir.Ya Uyan Halk Benim Amacımı Anlayın Eğitim'e Destek Verelim Güney Doğu Bölgesi Diyorsun Adamlar Kötü Biliyor Neden Ya " Gel Gör Git " Diye Bir Söz Var Doğru Diyor Görmeden Ön Yargı Yapıyorsunuz Size Yazıklar Olsun ! Arkadaşlar En Yakın Zaman Eğitim'e Destek Ver İçin Büyük Kampanyalar İle Geleceğim... Ama Sizlerin Destekleriyle Ben ByTheMert 17 Yasındayım Diyarbakır Merkez'de Oturuyorum 8 Sınıf'a Gidiyorum... 2 yıL Okul'a Gitmedim 1 Yıl Bırakmak Zorunda Kaldım Alın Ben Dobra Dobra Konuştum İnş Yazdıkları'mı Ciddiye Almışsınızdır. Hepimizden Destek Bekliyorum İletişim Adresim : ByVeDaTCaN@hotmail.com Reklam İçin Değil Sizin Görüşleriniz'i Ve Destekleriniz İçin İletişim'i Verdim Okuduğunuz İçin Tşkler Ederim Saygılarımla : By-Mert® Tarih | 26 : 05 : 2oo8

Sızden İsdediqimiz Bu Gence DesTek oLManızdır Hepımız Kardesız..! İmperiaL
http://iddaa.forumn.org
Misafir
Misafir

Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya.. Empty
MesajKonu: Geri: Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya..   Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya.. EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 3:31 pm

helal Wink

Hepımızı iLGilendirecek Bir Kampanya..
1 sayfadaki 1 sayfası